Divadlo: ALENKA

Amanias Fire Theatre Vás zvou do králičí nory. Vy budete Alenkou, my Vaší říší divů. Inu, jedna strana Vás natáhne, a ta druhá zkrátí. Jedna strana čeho? Hřibu! Lysperní jezleni se vírně vrtáčejí v mokřavách.
Představení ALENKA vytyčuje otázky mezi dospělostí a dětstvím, realitou a fantasií, submisivitou a dominancí, jednotlivcem a společností. Existují jasné hranice nebo je vše jedné chuti?

Divadlo: KO. MIX.X1

Cyberpunková performance KO.MIX.X1 je inspirovaná komixem Káji Saudka a Miloše Macourka Muriea &Andělé a Muriel &Oranžová smrt. Příběh plný křídel, ohně, světel, lásky a nenávisti Vás zavede do světa oživlého komixu. Fyzické divadlo ve spojení s prvky fireshow, nového cirkusu, akrobacie, gigantických hořících lan, chůd na rukou a nohách, žonglovací pyramidy a objektových manipulací, tance v hořících obručích. To vše v působivých choreografiích ve spojení s živým zpěvem a autorskoým naživo mixovaným djským setem.

Divadlo: RUR

Pocta vědeckofantas­tickému dramatu Karla Čapka. Biologické entity, jejichž části se montují dohromady jako automobily, jejichž srdce z replikantské ocele prošla továrním ohněm, Ti odhalili koncepci genetického inženýrství. Stroje sestavení jako protiklad k tomu, že by rostli nebo se narodili tvoří...

Technické požadavky:

  • Prostor 10×10 m ( exteriér nebo velmi dobře větraný interiér),
  • Světla 15× FHR+barevné filtry-starndardní barvy,
  • kouřostroj, stroboskop
  • vhodné ozvučení dle velikosti prostoru